AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Jeżeli Twoje auto zostało uszkodzone, a sprawcą kolizji był inny kierowca, masz prawo wynająć auto zastępcze z OC sprawcy. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego będzie musiało w tym przypadku pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia z mocy obowiązującego prawa. Dzięki naszej wypożyczalni aut, zaoszczędzisz czas i swoje pieniądze – my zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z wynajmem auta zastępczego.

Oferujemy wszystkim poszkodowanym Klientom darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo i wynajmij auto zastępcze z OC sprawcy. W naszej wypożyczalni otrzymasz również darmową pomoc prawną w całej procedurze likwidacji szkody komunikacyjnej. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Zamówienie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy, można dokonać w naszej wypożyczalni dzwoniąc pod nasz numerem telefonu +48 691777235 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@pomocdrogowa-lodz.com, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego.

ZAPAMIĘTAJ! W sytuacji wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek pokryć wszystkie koszty związane z zaistniałą szkodą.

Co w sytuacji gdy nasz samochód zostanie uszkodzony nie z naszej winy? Czy pozostaje nam płacić za wynajem samochodu? Nie, w takiej sytuacji przysługuje Ci auto zastępcze z OC sprawcy, a co więcej wypożyczenie takiego auta zastępczego można otrzymać bezpłatnie i w formie bezgotówkowej.

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Trzeba przecież jakoś dojechać do pracy lub zawieźć dzieci do przedszkola, szkoły, pojechać na zakupy, siłownię czy do lekarza. Brak samochodu komplikuje nasze życie prywatne, nie mówiąc już o tych, którzy wykorzystują samochody do celów służbowych. W takim przypadku brak samochodu niejednokrotnie może wygenerować spore straty, a wypożyczalnie samochodów oferują wynajem auta w dość wysokich cenach.

Pozostań mobilny już od dnia powstania szkody. Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji lub wypadku drogowego, nie z twojej winy, masz pełne prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać Ci gdzie masz wynająć auto zastępcze lub gdzie masz naprawić uszkodzony samochód. Pamiętaj, to Ty o tym decydujesz!

ZAPAMIĘTAJ! Nie daj się wprowadzić w błąd przy zgłoszeniu szkody przez zobowiązanego ubezpieczyciela, że auto zastępcze z OC sprawcy Ci nie przysługuje. Skontaktuj się z nami, w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy podczas zgłaszania szkody i jej likwidacji!

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać brak konieczności korzystania z komunikacji miejskiej. W sytuacji, kiedy Twoje auto zostało rozbite lub uszkodzone nie z twojej winy, przysługuje Ci prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy. Poszkodowany może wynająć samochód w naszej wypożyczalni, ponieważ nie musi płacić z własnej kieszeni za wynajęcie takiego auta zastępczego. Rozliczymy się w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, dzięki czemu nie musicie Państwo angażować własnych środków finansowych. Poszkodowany również zostaje zwolniony z prowadzenia czasochłonnej i biurokratycznej historii likwidacji szkody komunikacyjnej na uszkodzonym samochodzie.

Dzięki naszej wypożyczalni aut zastępczych z OC sprawcy, wszyscy poszkodowani Klienci mają komfort natychmiastowego zachowania ciągłości korzystania ze środka transportu. Dysponujemy sporą flotą osobowych i dostawczych aut zastępczych, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wszystkie auta zastępcze w naszej flocie są nowe, posiadają bogate wyposażenie, został wykupiony dodatkowy pełny pakiet ubezpieczeniowy AC oraz są w nienagannym stanie technicznym.

Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. Niektóre zakłady blacharskie oferują auto zastępcze na czas naprawy, ale nie oszukujmy się – nie ma takich zakładów zbyt wiele. W takim przypadku pozostaje w zasadzie tylko skorzystać z dowolnej wypożyczalni samochodów.

ZAPAMIĘTAJ! Za opieszałość Towarzystwa Ubezpieczeniowego uważa się niedotrzymanie 30-dniowego terminu na dokonanie likwidacji szkody. Najem auta zastępczego może trwać od dnia powstania szkody, aż do czasu otrzymania od ubezpieczyciela należnego pełnego odszkodowania lub naprawy uszkodzonego samochodu do stanu sprzed powstania szkody.

Załóżmy, że po kolizji lub wypadku drogowym samochód został zniszczony doszczętnie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie, prawdopodobnie może oszacować szkodę tzw. całkowitą. Szkoda całkowita jest wtedy, kiedy wartość naprawy uszkodzonego samochodu, przewyższa wartość rynkową samochodu na dzień szkody. W takiej sytuacji zdecydowanie przysługuje nam prawo do wynajęcia auta zastępczego z OC sprawcy.

Na jak długo przysługuje auto zastępcze przy szkodzie całkowitej? Auto zastępcze przy szkodzie całkowitej przysługuje od dnia powstania szkody do dnia wypłaty odszkodowania +7 dni. Jest to czas na zakup nowego pojazdu. Auto zastępcze z OC sprawcy w takiej sytuacji może również przysługiwać do czasu zagospodarowania pozostałości tzw. wraka pojazdu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, ponieważ wtedy otrzymamy całość odszkodowania.

Poszkodowany ma prawo wynająć i korzystać z auta zastępczego, w przypadku, jeśli w wyniku kolizji lub wypadku drogowego został pozbawiony możliwości korzystania z własnego samochodu. Całkowity koszt takiego wynajmu auta zastępczego musi pokryć Towarzystwo Ubezpieczeniowe likwidujące szkodę na uszkodzonym samochodzie. Zapewniamy dla każdego poszkodowanego auto zastępcze z OC sprawcy, bez względu na rok produkcji, model i markę uszkodzonego auta.

Wystarczy zadzwonić do naszej wypożyczalni pod nasz numerem telefonu +48 691777235 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@pomocdrogowa-lodz.com, podając swoje dane kontaktowe. Zachęcamy również do wypełnienia krótkiego formularza ZAMÓW AUTO ZASTĘPCZE dostępnego na naszej stronie internetowej. Przyspieszy to całą procedurę związaną z wynajęciem auta zastępczego z OC sprawcy. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, przekażemy poszkodowanemu Klientowi auto zastępcze na warunkach umożliwiających sprawną likwidację szkody komunikacyjnej.

Każdy poszkodowany klient otrzymuje od nas auto zastępcze na następujących zasadach:

rozliczenie kosztów wynajmu auta zastępczego realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej,

brak konieczności wpłacania przez Klienta poszkodowanego kaucji gwarancyjnej,

nieograniczona liczba kierowców uprawnionych do poruszania się autem zastępczym w okresie trwania najmu,

brak udziału własnego,

wynajmujemy auto zastępcze tej samej klasy co samochód uszkodzony,

możliwość wyjazdu autem zastępczym poza granicę Polski,

brak limitu kilometrów,

podstawimy auto zastępcze pod wcześniej uzgodniony adres z Klientem,

brak dodatkowych kosztów związanych z podstawieniem i zwrotem auta zastępczego.

Podsumowując, zajmiemy się całą procedurą związaną z odzyskaniem środków za wynajem auta zastępczego z OC sprawcy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Do dyspozycji Klientów udostępniamy szeroką gamę nowych i bogato wyposażonych aut zastępczych. Wszystkie nasze auta zastępcze zostały ubezpieczone w pełnym pakiecie OC, AC, NNW z 24 godzinnym Assistance, w wyniku czego zapewnia to bezpieczeństwo zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalekich trasach.

Zamówienie darmowego aut zastępczego w naszej wypożyczalni można dokonać:

telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu +48 691777235 czynny przez 24h,

mailowo pisząc do nas na adres kontakt@pomocdrogowa-lodz.com,

bezpośrednio w biurze.

Podsumowując jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat aut zastępczych z OC sprawcy skorzystaj z linku poniżej. Przedstawiamy artykuł zamieszczony w najbardziej popularnym tygodniku motoryzacyjnym: AUTO ŚWIAT. Przeczytaj go, a dowiesz się m. in. kiedy i na jaki okres likwidacji szkody komunikacyjnej przysługuje Ci auto zastępcze.

Program Auto zastępczy z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowy wynajem aut zastępczych oraz bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy.

Scroll to Top