HOLOWANIE Z OC SPRAWCY

Z usługi darmowego holowania pojazdu z OC sprawcy możesz skorzystać, jeśli sprawca kolizji lub wypadku drogowego uszkodził Twój samochód. W takiej sytuacji masz pełne prawo do darmowego holowania uszkodzonego pojazdu z polisy OC sprawcy. W sytuacji darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, ubezpieczyciel musi zrefundować i pokryć wszystkie koszty związane z holowaniem uszkodzonego samochodu. Jeśli zostałeś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym skorzystaj z mocy obowiązującego prawa. Za wykonaną usługę holowania samochodu z OC sprawcy z pewnością rozliczymy się bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej.

Nasza firma pomocdrogowa-lodz.com oferujemy darmowe holowanie samochodu na koszt polisy ubezpieczenia OC sprawcy. Taką usługę holowania uszkodzonego pojazdu wykonujemy lawetą całkowicie bezpłatnie i w formie bezgotówkowej w rozliczeniu z ubezpieczycielem OC sprawcy zdarzenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących darmowego holowania samochodu z OC sprawcy, zadzwoń do nas pod numer telefonu +48 691777235 niezwłocznie. Wykorzystaj przysługujące Ci prawo, oszczędź swój czas i pieniądze, a my zajmiemy się wszystkim. Jako specjaliści w holowaniu pojazdów po kolizjach i wypadkach drogowych organizujemy również darmowe auto zastępcze z OC sprawcy. Dla wszystkich osób poszkodowanych uczestniczących w kolizjach i wypadkach drogowych gwarantujemy darmową pomoc i porady prawne.

Nie daj się wprowadzić w błąd przez ubezpieczyciela, że darmowe holowanie z OC sprawcy z miejsca zdarzenia Ci nie przysługuje. Najczęściej dochodzi do sytuacji, że ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia wprowadza osoby poszkodowane w błąd. W takiej sytuacji Towarzystwa Ubezpieczeniowe najczęściej twierdzą, że holowanie z OC sprawcy po prostu poszkodowanemu nie przysługuje. Towarzystwa Ubezpieczeniowe również mogą twierdzić, że koszty takiego holowania uszkodzonego samochodu trzeba pokryć z własnej kieszeni. Dlatego lepiej wcześniej skontaktować się z nami w celu udzielenia Tobie bezpłatnej porady prawnej, zanim popełnisz jakieś błędy. Pamiętaj, że masz pełne prawo do skorzystania z darmowego holowania z OC sprawcy, jeśli Twój pojazd uszkodził sprawca zdarzenia. Pamiętaj również o tym, że to Ty decydujesz gdzie odholujemy Twój uszkodzony samochód lawetą z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

W częstych przypadkach podczas kolizji lub wypadku drogowego, poszkodowana osoba nie może kontynuować dalszej jazdy uszkodzonym samochodem. Najczęściej dochodzi do takiej sytuacji ze względu na zbyt duże powstałe uszkodzenia pojazdu. W takim przypadku musimy niezwłocznie wezwać na miejsce zdarzenia pomoc drogową i skorzystać z usługi lawety oraz odholować uszkodzony samochód. Niestety, zazwyczaj wiąże się to z poniesieniem wysokich kosztów takiej usługi holowania pojazdu lawetą. Nie wszyscy wiedzą, ale w takim przypadku przysługuje nam pełne prawo do darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy zdarzenia. Najczęściej darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu jest z miejsca kolizji lub wypadku drogowego do wyznaczonego miejsca przez nas samych. Uszkodzony pojazd można również odholować np. do warsztatu naprawczego, gdzie zlikwidują szkodę oraz naprawią uszkodzony samochód.

Wychodząc na przeciw do osób poszkodowanych świadczymy usługi darmowego holowania pojazdu z OC sprawcy naszymi lawetami. Bardzo ważną informacją jest, że za każde holowanie pojazdu z OC sprawcy rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia. Zawarta umowa przelewu wierzytelności tzw. Cesja upoważnia naszą firmę pomocdrogowa-lodz.com do rozliczenia każdego wykonanego holowania pojazdu z OC sprawcy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Dzięki temu poszkodowany nie musi martwić się o formalności związane ze zwrotem kosztów za usługę holowania z OC sprawcy. Poszkodowany w takim przypadku również nie musi zamrażać swoich pieniędzy płacąc nam za holowania uszkodzonego pojazdu. Po wykonaniu usługi darmowego holowania uszkodzonego pojazdu, będziemy dochodzić zwrotu pełnej kwoty za wykonaną usługę od ubezpieczyciela OC sprawcy zdarzenia.

Podsumowując, nasza firma pomocdrogowa-lodz.com świadczy usługi darmowego holowania uszkodzonych samochodów po kolizjach i wypadkach drogowych z polis ubezpieczeniowych OC sprawcy. Usługa holowania pojazdu z OC sprawcy lawetą w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna. Trzeba również pamiętać o tym, że darmowe holowanie z OC sprawcy nie posiada żadnych ograniczeń wagowych oraz limitów kilometrowych. Poszkodowany ma pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania z OC sprawcy swojego uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu poszkodowanego z miejsca kolizji lub wypadku drogowego, ubezpieczyciel sprawcy musi pokryć w całości.

Nie wszyscy wiedzą, że rozbity samochód nie zawsze musi oznaczać, konieczność ponoszenia kosztów za usługę holowania samochodu z miejsca zdarzenia. W sytuacji kiedy pojazd uszkodzono nie z naszej winy, przysługuje nam pełne prawo do skorzystania z usługi darmowego holowania samochodu. Nasi klienci korzystając z naszych usług mają komfort natychmiastowego odholowania uszkodzonego samochodu z miejsca kolizji lub wypadku drogowego. Za skorzystanie z usługi darmowego holowania z OC sprawcy w naszej firmie pomocdrogowa-lodz.com nie poniesiesz żadnych kosztów. Wszystkie koszty związane z wykonaniem usługi holowania uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia, rozliczymy bezgotówkowo z ubezpieczycielem w ramach ubezpieczenia OC. Dzięki naszej firmie pomocdrogowa-lodz.com klienci nie muszą płacić za holowanie uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni i angażować własnych środków finansowych.

Zapewniamy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy, dla każdego uszkodzonego pojazdu na skutek kolizji lub wypadku drogowego. Darmowe holowanie z OC sprawcy przysługuje każdemu poszkodowanemu bez względu na rok produkcji i markę uszkodzonego pojazdu. Uzyskanie zwrotu kosztów od ubezpieczyciela dla zwykłego laika za holowanie samochodu z ubezpieczenia OC sprawcy jest bardzo trudne i czasochłonne. Najczęściej dochodzi przez to do sytuacji zamrożenia własnych środków finansowych. Dlatego pozostaw ten problem nam, ponieważ zajmiemy się bezpłatnym holowaniem Twojego uszkodzonego samochodu z OC sprawcy. Natomiast po wykonanej usłudze holowania pojazdu z OC sprawcy całkowity koszt rozliczymy bezpośrednio z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia w formie bezgotówkowej.

Pamiętaj, że gdy samochód uszkodzono nie z naszej winy przysługuje nam pełne prawo do darmowego holowania z OC sprawcy. Z pewnością, jako nieliczni oferujemy darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych. W naszej firmie pomocdrogowa-lodz.com klienci nie płacą za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu z własnej kieszeni. Za każde holowania uszkodzonego samochodu z winy sprawcy zdarzenia rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy w formie bezgotówkowej. Jeśli samochód uszkodziłeś z własnej winy trudno – musisz to jakoś przeboleć. W tym przypadku warto mieć wykupioną dodatkową polisę AC tzw. autocasco z usługą ASSISTANCE.

Jeśli uszkodzono pojazd podczas kolizji lub wypadku drogowego, niewątpliwie trzeba skorzystać z usługi holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Z pewnością, naszą ofertę kierujemy głównie do klientów instytucjonalnych oraz osób fizycznych. Jeśli poszkodowany uczestniczył w innym zdarzeniu powstałym z winy działań osób trzecich, może skorzystać z darmowego holowania z OC sprawcy. W takiej sytuacji klient poszkodowany ma również możliwość darmowego holowania uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia w wyznaczone przez siebie miejsce. Bardzo istotnym faktem jest, że ubezpieczycielowi w myśl art. 363 k.c. – nie wolno wskazywać gdzie trzeba odholować uszkodzony samochód oraz jaka firma ma wykonać usługę holowania uszkodzonego pojazdu. Pamiętaj o tym, że masz również pełne prawo do zadecydowania gdzie odholujemy uszkodzony pojazd z miejsca zdarzenia.

Darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy przysługuje również w przypadku, gdy sprawca zdarzenia nie posiada aktualnej polisy OC. W takiej sytuacji nasza firma pomocdrogowa-lodz.com za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu rozliczy się z UFG tzw. Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym. Rozliczenie bezgotówkowe holowania z OC sprawcy jest możliwe w takim przypadku na podstawie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy występuje również na rynku pod nazwami: bezgotówkowe holowanie oraz bezpłatne holowanie z OC sprawcy.

Pamiętaj, za usługę holowania uszkodzonego samochodu z OC sprawcy rozliczamy się w formie bezgotówkowej bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia. Darmowe holowania z OC sprawcy z pewnością nie posiada żadnych limitów kilometrowych. Nasza firma pomocdrogowa-lodz.com nie dolicza również dodatkowych ukrytych kosztów związanych z załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu. Za wykonywaną usługę holowania uszkodzonego samochodu rozliczymy się całkowicie bezpłatnie w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Wystarczy do nas zadzwonić pod nasz numer telefonu +48 691777235 lub wysłać do nas maila na adres: kontakt@pomocdrogowa-lodz.com , podając swoje dane kontaktowe. Jeśli jesteś poszkodowany w kolizji lub wypadku drogowym, zadzwoń do nas niezwłocznie. Przyjedziemy na miejsce zdarzenia i odholujemy Twój uszkodzony pojazd w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Nasza usługa holowania pojazdu z OC sprawcy jest całkowicie bezpłatna i darmowa. Obsługujemy poszkodowanych klientów w ramach obowiązującego programu: “Darmowe holowanie samochodu z OC sprawcy dla poszkodowanych w kolizjach i wypadkach drogowych”.

Poszkodowany klient otrzymuje od nas pełny pakiet usługi darmowego holowania samochodu z OC sprawcy na następujących zasadach:

Brak limitu kilometrów na holowanie uszkodzonego samochodu po kolizji lub wypadku drogowym,
Brak jakichkolwiek kosztów związanych z dojazdem na miejsce zdarzenia oraz załadunkiem i rozładunkiem uszkodzonego samochodu,
Rozliczenie kosztów darmowego holowania samochodu realizujemy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego w formie bezgotówkowej tzw. “system bezgotówkowy”,
Brak konieczności wpłacania kaucji za usługę darmowego holowania uszkodzonego samochodu z polisy OC sprawcy zdarzenia.
Podsumowując, nasza firma pomocdrogowa-lodz.com odholuje całkowicie za darmo każdy uszkodzony samochód z miejsca kolizji lub wypadku drogowego. Z pewnoscią, zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wykonaną usługą darmowego holowania samochodu z OC sprawcy. Odzyskamy również wszystkie środki za wykonaną usługę holowania uszkodzonego pojazdu od Towarzystwa Ubezpieczeniowego z polisy OC sprawcy zdarzenia. Pamiętaj, że nasza firma pomocdrogowa-lodz.com nie pobiera żadnych dodatkowych opłat od poszkodowanego np. za dojazd, załadunek czy rozładunek uszkodzonego pojazdu na lawetę. Jeśli chcesz skorzystać z usługi darmowego holowania z OC sprawcy, zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu +48 691777235

Scroll to Top