Autoholowanie Łódź

Holowanie auta zwane też autoholowaniem jest czynnością, z którą spotkał się praktycznie każdy kierowca. Posiadany przez nas sprzęt oraz pomoc drogowa świadczona przez naszą firmę sprawi, że żadne zdarzenie wymagające autoholu w Łodzi nie będzie oznaczało katastrofy.

Holowanie samochodu z naszymi fachowcami nie będzie kojarzyć ze stresem, gdyż profesjonalizm naszych usług oferowanych w mieście Łódź oraz na terenie województwa łódzkiego odznacza się nie tylko precyzją, kompleksowym podejściem do klienta, ale także niską ceną, wyróżniając się tym samym na tle konkurencji, to możemy Ci zagwarantować.

Holowanie auta w Łodzi – doskonały sprzęt na wyciągnięcie ręki, zawsze gdy tylko potrzebujesz!

W skład kompleksowej usługi pomocy drogowej oferowanej przez naszą firmę wchodzi:

  • Holowanie auta na terenie Łodzi oraz województwa łódzkiego, które oferujemy Państwu w okazyjnych cenach,
  • Możliwość wypożyczenia lawety bez limitu kilometrów,
  • Autopomoc w niskich cenach,
  • Fachowe doradztwo dla wszystkich kierowców potrzebujących pomocy drogowej, a także pomoc doraźna na terenie Łodzi i województwa łódzkiego,
  • Poprawa bezpieczeństwa kierującego oraz pasażerów, czyli pakiet ubezpieczenia assistance.

Autohol, tanie holowanie – Łódź i okolice – profesjonaliści zawsze do Twoich usług!

Od lat świadczymy usługi obejmujące także tanie holowanie. Łódź oraz województwo łódzkie są terenem naszych działań, jednak jeśli wynika taka potrzeba świadczymy usługę na terenie całej Polski.

Koszt holowania samochodu na terenie kraju uzależniony jest od odległości na jaką mamy pojazd zaholować i jak daleko sięga dojazd do Klienta (w przypadku zleceń poza Łodzią).

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego cena każdego wyjazdu ustalana jest indywidualnie.

Zapewniamy profesjonalne autoholowanie samochodu o masie do 3,5 tony. Posiadamy ubezpieczenie OCP, gwarantujące ubezpieczenie transportowanych pojazdów, dlatego nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojego auta.
Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. W przypadku podjęcia stałej współpracy z nami zapewnimy Państwu atrakcyjną ofertę cenową.

Tanie holowanie – zadzwoń na numer 692 257 839, a my zajmiemy się resztą.