O FIRMIE

POMOC DROGOWA

LESIAK

Nasza firma pomocdrogowa-lodz.com  posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług pomocy drogowej oraz holowania pojazdów. Jako specjaliści wiemy, jak zapewnić wszystkim kierowcom kompleksowe i profesjonalne wsparcie na drodze, gdy tylko pojawił się problem z samochodem. Jeśli szukasz taniej, szybkiej i skutecznej pomocy drogowej to dobrze trafiłeś. Nasze usługi pomocy drogowej świadczymy przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. Przyjmujemy zlecenia również w weekendy, święta i dni wolne od pracy. Nasza pomoc drogowa tanio i szybko przetransportuje na lawecie zepsuty samochód do warsztatu naprawczego. Obsługujemy również zdarzenia drogowe, transportujemy uszkodzone samochody, którymi nie można kontynuować dalszej jazdy z miejsca kolizji lub wypadku drogowego.

Warto zadzwonić po pomoc drogową gdy:

 

 • samochód nie może ruszyć w trasie,
 • miała miejsce kolizja lub wypadek drogowy,
 • pojazdem wjechano do rowu i nie można z niego wyjechać,
 • nie można uruchomić samochodu, ponieważ rozładował się akumulator,
 • kierowca nie może odpalić samochodu,
 • pojawił się problem przy wymianie koła,
 • brakło paliwa w baku,
 • pojawiają się inne problemy na drodze wymagające profesjonalnego i fachowego wsparcia.

Każdemu kierowcy mogą przydarzyć się kłopoty i problemy na drodze, najczęstsze to te niespodziewane np. kolizje i wypadki drogowe. Problemy mogą również pojawić się przy wymianie uszkodzonego koła lub pojawieniu się usterki związanej z układem paliwowym, hamulcowym oraz chłodzenia. W takich sytuacjach najczęściej dalsza jazda samochodem jest niemożliwa. Jeśli masz problem z samochodem i potrzebujesz pomcy drogowej, jesteśmy zawsze dyspozycyjni i gotowi na przyjęcie Twojego zlecenia. Przede wszystkim świadczymy profesjonalne usługi jako pomoc drogowa 24h oraz wykonujemy holowanie i transport pojazdów na specjalistycznej lawecie.

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim, bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności w branży pomocy drogowej. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług dotyczących m.in. pomocy drogowej, transportu aut oraz holowania pojazdów na lawecie. W naszej flocie posiadamy również specjalistyczne lawety do transportu każdego rodzaju pojazdów oraz wózków widłowych. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy i specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje wraz z rozwojem firmy pomocdrogowa-lodz.com Naszą pomoc drogową wyróżnia fakt, iż jesteśmy w stanie pomóc każdemu kierowcy w nagłym przypadku i sytuacji na drodze. Najmniej oczekiwane sytuacje drogowe to m.in. awarie, stłuczki, kolizje i wypadki drogowe. Często w takich sytuacjach losowych niezbędne jest wezwanie pomocy drogowej i konieczność skorzystania z usługi holowania samochodu na specjalistycznej lawecie.

Nasza firma świadczy usługi transportowe lawetą m.in.:

 

 • samochodów (osobowych, dostawczych, busów, przyczep, SUV-ów, sportowych i zabytkowych),
 • motocykli, skuterów i quadów,
 • maszyn rolniczych (ciągników, rekultywatorów, siewników, rozrzutników i innych),
 • maszyn budowlanych (wózków widłowych, podnośników, koparek, ładowarek i innych),
 • łodzi i jachtów.

Z pewnością staramy się działać kompleksowo, aby zapewnić Państwu niezbędną pomoc drogową na miejscu zdarzenia, umożliwiającą kontynuowanie dalszej jazdy pojazdem. Szybko zorganizujemy specjalistyczną lawetę, która wykona holowanie samochodu po awarii do serwisu. Naszą działalność opieramy na pełnym profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego Klienta, dzięki czemu znajdziemy rozwiązanie nawet w najtrudniejszym przypadku. Z naszych usług pomocy drogowej mogą skorzystać wszystkie osoby, które potrzebują pomocy w transporcie samochodu na lawecie. Realizujemy również holowanie i transport autpowypadkowych na specjalistycznej lawecie do tego przystosowanej. Nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje również usługi transportowe na życzenie każdego Klienta. Możemy bez problemu przywieźć auto z innego kraju i przetransportować je we wskazane wcześniej ustalone miejsce. Zapewniamy, że nasza elastyczność oraz szeroki zakres świadczonych usług pomocy drogowej jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta!

Oferując pomoc drogową, staramy się, aby naszą ofertę dostosować do potrzeb każdego Klienta. Nie ograniczamy się tylko do tego, aby laweta dojechała jak najszybciej do potrzebującego Klienta i przetransportowała jego samochód do serwisu. Skupiamy się głównie na znalezieniu i wyeliminowaniu usterki uniemożliwiającej kontynuowanie dalszej jazdy samochodem. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzicie Państwo nie tylko swój czas, ale i pieniądze, poniesione za całkowity koszt usługi holowania samochodu.

Nasza pomoc drogowa świadczy usługi z zakresu:

 

 • holowanie samochodów powypadkowych z miejsca kolizji lub wypadku drogowego,
 • transport pojazdu na lawecie na własną posesję lub parking strzeżony,
 • holowanie auta z usterką do warsztatu lub pod wskazany adres przez klienta,
 • podjęcie próby awaryjnego uruchomienia samochodu na drodze,
 • wyciąganie aut z rowów, zablokowanych lub zakopanych w błocie i śniegu,
 • transport pojazdów sprowadzonych zza granicy (tzw. niezarejestrowanych),
 • transport pojazdów na złom,
 • wyciąganie unieruchomionych samochodów z garaży podziemnych i wielopoziomowych,
 • holowanie aut z uszkodzonym układem jezdnym lub całkowicie zablokowanych,
 • transport na lawecie aut uszkodzonych oraz niedopuszczonych do ruchu drogowego,
 • transport samochodów zakupionych w stanie uszkodzonym,
 • obsługa i transport samochodów w systemie ASSISTANCE.

Podsumowując, nasza firma pomocdrogowa-lodz.com to profesjonalna pomoc drogowa świadcząca usługi z zakresu kompleksowej obsługi zdarzeń drogowych. Zajmujemy się głównie holowaniem samochodów na specjalistycznej lawecie oraz transportem pojazdów każdego typu. Wykonujemy naszą profesjonalną pomoc drogową również usługi holowania uszkodzonych pojazdów z miejsc kolizji oraz wypadków drogowych. Należy pamiętać, że holowanie i transport auta na specjalistycznej lawecie zawsze odbywa się w warunkach zapewniających odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjna i adekwatna cena wykonywanej usługi oraz profesjonalny i bezpieczny transport samochodów to gwarancja pewnej satysfakcji każdego obsługiwanego klienta. Zachęcamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu pod nasz numer telefonu (+48) 691777235 w celu ustalenia szczegółów i skorzystania z naszej profesjonalnej lawety i pomocy drogowej.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej i taniej pomocy drogowej, zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 691777235 Oferujemy profesjonalną obsługę każdego zlecenia, a przy tym najtańsze holowanie samochodu. Proponowaną przez nas usługę holowania pojazdu wykonujemy za pomocą specjalistycznej lawety. Nasza szybka pomoc drogowa obejmuje także drobne naprawy usterek samochodów, które uległy awarii na drodze. Dodatkowo wyróżnia nas fakt, że dbamy o zapewnienie bezpiecznego i szybkiego transportu w wyznaczone miejsce przy pomocy specjalistycznej lawety. Nasza pomoc drogowa 24h to głownie wsparcie dla wszystkich kierowców mających problemy z samochodem w trasie. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem osobowym, busem, autem dostawczym czy motocyklem. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc drogową oraz specjalistyczną lawetę, która przetransportuje Twój uszkodzony pojazd. Z pewnością reagujemy błyskawicznie na każde przyjęte zlecenie w trudnej i zaskakującej sytuacji, która może spotkać każdego uczestnika ruchu drogowego.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową:

 

 • w pełni zabezpieczamy i ubezpieczamy powierzone ładunki,
 • nasze lawety są regularnie serwisowane, zawsze sprawne i gotowe do pracy,
 • posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i licencję na przewóz rzeczy,
 • jeździmy na zlecenie w każde miejsce w Polsce i Europie,
 • wystawiamy faktury VAT na wszystkie świadczone usługi,
 • w ramach stałej współpracy mamy specjalnie przygotowane promocje i rabaty,
 • zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, szybki dojazd i niskie konkurencyjne ceny.

Dzięki naszej pomocy drogowej nigdy nie pozostaniesz sam z problemem awarii samochodu. Gwarantujemy rzetelność, profesjonalizm, a także bardzo atrakcyjne ceny świadczonych usług. W naszej ofercie załadunek oraz rozładunek samochodu jest GRATIS. Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług naszej pomocy drogowej. Cenę ustalamy indywidualnie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Dokładamy wszelkich starań, aby pod względem finansowym wyróżniać się na tle konkurencji. Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej lub lawety zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 691777235, a na pewno się dogadamy!

Miałeś kolizję lub wypadek drogowy i jesteś poszkodowany? Zadzwoń do nas niezwłocznie pod numer telefonu (+48) 691777235 Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności i zorganizujemy pomoc drogową i darmowe holowanie uszkodzonego samochodu z miejsca zdarzenia. Za wykonaną usługę rozliczymy się w formie bezgotówkowej z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy kolizji lub wypadku drogowego. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak ważne jest profesjonalne załatwienie każdej sprawy. Szczególnie jest to istotne w sytuacji, gdy mamy do czynienia z kolizją lub wypadkiem drogowym.

Nie wszyscy kierowcy wiedzą, że holowanie uszkodzonego samochodu w przypadku kolizji lub wypadku drogowego, realizowane przez naszą firmę  pomocdrogowa-lodz.com jest całkowicie za darmo. Całkowity koszt takiego holowania pokrywa w całości ubezpieczyciel OC sprawcy zdarzenia. W naszej firmie klient poszkodowany nie musi płacić za wykonanie takiej usługi holowania uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni. Z pewnością wszystkie koszty wykonanej usługi holowania z oc sprawcy rozliczamy bezpośrednio z Towarzystwem Ubezpieczeniowym sprawcy zdarzenia.

Jeśli Twój samochód uszkodzono podczas stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego nie z Twojej winy przysługuje Ci darmowe holowanie uszkodzonego pojazdu. Całkowity koszt holowania uszkodzonego pojazdu pokrywa w całości ubezpieczyciel sprawcy zdarzenia z polisy ubezpieczeniowej OC. Oczywiście na cały okres likwidacji szkody i czas naprawy uszkodzonego samochodu zapewniamy wszystkim Klientom również samochód zastępczy z OC sprawcy. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy z ubezpieczycielem świadczymy darmową pomoc prawną oraz wsparcie techniczne w załatwieniu wszystkich formalności z ubezpieczycielem. Skontaktuj się z naszą firmą pomocdrogowa-lodz.com w każdym momencie, a my szybko dojedziemy do Ciebie, aby Ci pomóc na miejscu zdarzenia

Scroll to Top