Całodobowa pomoc drogowa w Łodzi specjalnie dla Ciebie

W naszej ofercie związanej z całodobową pomocą drogową znajdziesz:

  • Pomoc techniczną,
  • Drobne naprawy na drodze,
  • Inne usługi typowe dla pomocy drogowej,
  • Dowóz paliwa,
  • Awaryjne otwieranie samochodów,
  • Holowanie samochodu niesprawnego bądź nienadającego się do samodzielnej jazdy
  • Wynajem lawet.

Aby wszelkie zdarzenia drogowe nie sprawiały Ci dodatkowych kłopotów i nie generowały niepotrzebnych kosztów, zachęcamy do skorzystania z pakietu assistance oferowanego również przez naszą firmę.

Pomoc drogowa 24 h w Łodzi

Pomoc drogowa 24 h to nie tylko odebranie samochodu z miejsca zdarzenia drogowego, wiemy o tym dobrze bo zajmujemy się nią od lat.
Doświadczenie, ale także profesjonalny sprzęt posiadany przez naszą firmę sprawia, że odpowiemy na każde wezwanie niezależnie od pory dnia i nocy, na terenie Łodzi i okolic.

Do tego, zaprzyjaźnione, sprawdzone warsztaty samochodowe, blacharsko – lakiernicze i elektryczne z przyjemnością pomogą, gdy tylko będzie taka potrzeba.

Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego podczas zgłoszenia poinformujemy Cię o przewidywanym czasie oczekiwania na naszą autopomoc.

Choć tanią pomocą drogową służymy w Łodzi i okolicach, jak wynika z naszej lokalizacji, to chętnie podejmiemy współpracę w tym zakresie na terenie całej Polski.

Auto pomoc w Łodzi – jeden telefon i 100% wsparcia!

Jeżeli Twój samochód uległ kolizji i nie nadaje się do dalszej jazdy, a nie masz gdzie nocować oczekując na naprawę auta, oferujemy także nocleg w centrum Łodzi.

Firma posiada możliwość wystawienia faktury VAT, a także ubezpieczenie OCP gwarantujące bezpieczeństwo przewożonych pojazdów, dlatego możesz być spokojny o powierzone nam mienie.

Twoje auto uległo awarii na drodze i nie wiesz, co się stało? Miałeś kolizję i nie wiesz, co dalej? A może złapałeś gumę? Zaufaj profesjonalistom! Możesz skorzystać z pomocy drogowej 24h, którą oferujemy na terenie miasta Łódź oraz okolic.

Wystarczy jeden telefon pod numer 692 257 839, a całodobowa pomoc drogowa z Łodzi zaraz będzie przy Tobie!