Wynajem lawet Łódź

Zajmujemy się profesjonalnym wynajmem lawet Klientom z terenu województwa łódzkiego, niemniej jednak, na życzenie, możemy wynająć lawetę także poza jego terenem.

W dbałości o Ciebie i Twoje finanse, koszt usługi wynajmu lawet zawsze określamy indywidualnie.

Wynajem lawet w Łodzi z nami nie będzie problematyczny, ani kosztowny bo prawdopodobnie jako jedyni, oferujemy tanie lawety w Łodzi, bez limitu kilometrów. W naszej flocie znajdują się pojazdy marki Renault Master Maxi, przystosowane do przewozu pojazdów o wadze do 3,5 tony.

Każda nasza autolaweta wyposażona jest we wciągarkę, dzięki której załadunek uszkodzonych pojazdów jest nie tylko wygodny, ale także bezpieczny.
Z przyjemnością oferujemy Państwu wynajem lawet. Łódź oraz województwo łódzkie to teren działalności firmy, z racji na jej położenie, jednak na życzenie klienta możliwe jest korzystanie z usługi także poza terenem województwa.

Wynajem lawet, autolaweta w Łodzi zapraszamy do korzystania z naszych usług

Chętnie podejmiemy stałą współpracę zarówno z Klientami indywidualnymi jak i firmami. W przypadku chęci stałej współpracy obejmującej wynajem lawet, zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową.

Autolaweta – nasza jak dobry holownik

Tak jak holownik łatwo przetransportowuje auta i inne pojazdy przez wodę, tak też nasi fachowcy, szybko, bezpiecznie i na czas przewiozą Twoje auto profesjonalną autolawetą marki Renault Master Maxi z wciągarką o uciągu do 5 ton, dokładnie tam, gdzie wskażesz.

Skorzystaj z wynajmu lawety w naszej łódzkiej firmie, a zyskasz. Posiadamy możliwość wystawienia faktury VAT oraz ofertę noclegową w centrum Łodzi, skierowaną do wszystkich zainteresowanych Klientów.
Tak więc, jeżeli potrzebujesz:

  • Wynająć lawetę w Łodzi, bądź na terenie województwa łódzkiego,
  • Przetransportować niesprawne auto lawetą w Łodzi lub poza granicami województwa
  • Nie chcesz przepłacać,

Niezwłocznie skontaktuj się z nami – udzielimy Ci szczegółowych informacji i szybko pomożemy rozwiązać Twój problem z samochodem!